Mérlegek

2013 - Egyszerűsített mérleg és eredmény-levezetés, az egyszeres könyvvitelt vezető egyéb közhasznú szervezetek részére (pdf formátum megtekintése)

2012 - Egyszerűsített mérleg és eredmény-levezetés, az egyszeres könyvvitelt vezető egyéb közhasznú szervezetek részére (pdf formátum megtekintése)

2011 - Egyszerűsített mérleg és eredmény-levezetés, az egyszeres könyvvitelt vezető egyéb közhasznú szervezetek részére (pdf formátum megtekintése)

2010 - Egyszerűsített mérleg és eredmény-levezetés, az egyszeres könyvvitelt vezető egyéb közhasznú szervezetek részére (pdf formátum megtekintése)

2009 - Egyszerűsített mérleg és eredmény-levezetés, az egyszeres könyvvitelt vezető egyéb közhasznú szervezetek részére (pdf formátum megtekintése)