Oxford

2012. március 12-23 között alapítványunk egyik felnőttoktatója, az Európai Unió támogatásával, szakmai  továbbképzés felnőttoktatóknak pályázat keretében, angol nyelvi képzésen vett részt Oxfordban, a Lake School nyelviskolában. A tanfolyamon szerzett ismeret segítségünkre van abban, hogy a jelenleg folyamatban lévő Grundtvig Tanulási Kapcsolatok projektünkben – INCLUSIVE- minél eredményesebben, és minél többen tudjunk részt venni.

2012. március 27-én, 30-án és április 3-án GyĂľrben, a Táncsics u. 9. szám alatti székhelyünkön tartunk angol nyelvi képzést, ami az INCLUSIVE Tanulási Kapcsolatok projektben való részvételt segíti.

Kérjük részvételi szándékotokat mihamarabb jelezzétek az alábbi telefonszámon vagy e-mailben:

70/ 501-1007 vagy info@iskolaegeszsegugy.hu

Az Európai Bizottság támogatást nyújtott ennek a projektnek a költségeihez.

Ez a kiadvány (közlemény) a szerzõ nézeteit tükrözi, és az Európai Bizottság nem tehetõ felelőssé az abban foglaltak bárminemû felhasználásért.