Ajánld fel adód 1%-át az iskola-egészségügy fejlesztésére! Részletek itt>>

Regisztrálok!

9024 Győr, Táncsics Mihály utca 9.
06/96/769-102 | 06/70/501-1007
info@iskolaegeszsegugy.hu

Aktuális projekt

inlearning edication

Inclusive

Best practices checklist (doc formátum megtekintése)
Disszemináció-Program 2013. május 24. (doc formátum megtekintése)
Ebook Webinar Hungary (doc formátum megtekintése)
Fatima-Agenda-program (doc formátum megtekintése)
Hungarys bestpractice 20120501 (doc formátum megtekintése)
Kaunas-program (doc formátum megtekintése)
Partnerek projekt bemutatás-Angol (doc formátum megtekintése)
Partnerség-Inclusive célja (doc formátum megtekintése)
Schedule-végleges-Hungarymeeting (doc formátum megtekintése)
Ebook End (pdf formátum megtekintése)
Matrix-Angol-végleges (pdf formátum megtekintése)
ProjectSzorolap120x200_v02_HR (pdf formátum megtekintése)
Stuttgárt-communication-betwenteacherandleaner (pdf formátum megtekintése)
Best Practice of Hungary97-2 (ppt formátum megtekintése)
Fatima-School Heathcare Program - SANUS (ppt formátum megtekintése)
Presentation-Kaunasról (ppt formátum megtekintése)
Prezentáció-Partnerkeresõ-után (ppt formátum megtekintése)
School Heathcare Vocational Workshop Non-profit Foundation (ppt formátum megtekintése)

Kérdõív
Kérdõív-eredmények-Company-Magyar (doc formátum megtekintése)
Kérdõív-eredmények-learners-Magyar (doc formátum megtekintése)
Kérdõív-eredmények-Questionnnaire_learners_Hungarian (doc formátum megtekintése)
Kérdõív-eredmények-Survey Results (ppt formátum megtekintése)

Videó

Inclusive projektösszefoglaló

Projektünk egy Grundtvig partnerség számos résztvevõvel, akik egy közös célért dolgoznak: ösztönözni és támogatni a felnõtt tanulókat és oktatókat, hogy tapasztalatot szerezzenek az e-learninggel, a szociális médiák eszközein keresztül.

Mezõkutatással kívánjuk vizsgálni a leggyakoribb nehézségeket, amikkel a tanulók és oktatók találkoznak és megnézzük, hogy a szabadidõ-alapú technológiák, mint a szociális fórumok, hogyan alakíthatók át felnõttoktatási környezetté. Közös IKT (információs és kommunikációs technológia) készségeket használva szándékozunk módszereket fejleszteni, hogy az e-learninget vonzóbbá tegyük a felnõttek számára, fenntartva egy barátságos online környezetet, ami szoros kapcsolatot ápol a tanuló és az oktató között.

Megfelelõ információkat szeretnénk a felnõtt oktatók és tanárok részére biztosítani, hogy segítsük õket egy hatékonyabb tömegmédia technológia használatban.

Fejleszteni szeretnénk a tanítási és tanulási folyamatot, összehasonlítva különbözõ online pedagógiai stratégiákat az európai országokban, hogy segíteni tudjuk a felnõttek kognitív, személyes és szociális fejlõdését. Ehhez közösen tervezünk egy kérdõívet, hogy kiértékeljük a problémákat, amikkel a felnõtt tanulók szembesülnek. Megnézzük az általuk javasolt megoldásokat és megvizsgáljuk, hogyan látják õk az e-learninget. Készítünk egy web kérdõívet is, ami a vállalatokat célozza, hogy felmérjük, õk hogyan látják az e-learning tanfolyamokat, és hogy az e-learning milyen hatással van a képzési igényeikre. A két kérdõív eredményei alapján egy közös mátrixot hozunk létre az e-learning képzésekrõl, melynek segítségével elkészítünk egy speciális online tartalmat, részletes listával a legjobb gyakorlatokról a szociális hálók idegen nyelv, valamint IKT tanulásban való használatának elõsegítésérõl, elõmozdításáról.

Majd webseminar keretében mutatjuk be a gyakorlati megközelítését az e-learningnek, és a szeminárium prezentációit, konklúzióit egy e-bookban fogjuk megjeleníteni.

Az Európai Bizottság támogatást nyújtott ennek a projektnek a k&oIskola Egészségügy